Pagalbos onkologiniams ligoniams asociacija (POLA) vienija onkologinių pacientų draugijas ir kitas nevyriausybines organizacijas, dirbančias pagalbos onkologiniams ligoniams srityje. POLA siekia, kad vėžiu sirgtų kuo mažiau žmonių, o susirgusieji gautų kuo geresnę medicininę, informacinę, socialinę, psichologinę ir dvasinę pagalbą.

Projekto metu vėžiu sergantiems žmonėms nemokamai išduodama POLA kortelė, kuri suteikia galimybę pasinaudoti nuolaidomis įvairioms prekėms ir paslaugoms, gauti kvietimus į POLA ir POLA partnerių organizuojamus seminarus, mokymus ir pan. renginius pacientams bei jų artimiesiems, taip pat kvietimus nemokamai apsilankyti kultūros renginiuose (spektakliuose, koncertuose, muziejuose).

MŪSŲ INTERNETINĖJE PARDUOTUVĖJE POLA KORTELĖS TURĖTOJAMS TAIKOMA 10% NUOLAIDA VISIEMS GALVOS APDANGALAMS NUO GALUTINĖS SUMOS. TURINTIEMS KORTELĘ IR NORINTIEMS ĮSIGYTI SU NUOLAIDA, PRAŠOME SUSISIEKTI EL. PAŠTU info@emandia.com ARBA TELEFONU +370 640 97744 IR JUMS BUS PRITAIKYTA ASMENINĖ NUOLAIDA.

Daugiau inoformacijos apie POLA - www.pola.lt

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį