Jei internetu pirkta prekė Jums netiko ir norite ją grąžinti arba pakeisti į kitą prekę, tuomet per 7 (septynias) darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos informuokite mus apie tai el. paštu info@emandia.com atsiųsdami laisvos formos pranešimą. Pranešime turi būti nurodyta kokią prekę pageidaujate grąžinti ar pakeisti, grąžinimo (keitimo) priežastis ir užsakymo numeris.

Per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos bet kurią prekę Jūs galite:

  • keisti į kitą dydį;
  • keisti prekę į kitą modelį (tokios pat arba mažesnės kainos);
  • grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Pirkėjas, elektroniniu paštu info@emandia.com atsiuntęs laisvos formos pranešimą dėl prekės grąžinimo ar keitimo, privalo ne vėliau kaip per 15 (penkiolika) kalendorinių dienų grąžinti prekę į LP Express paštomatą, adresu J. Tiškevičiaus g. 17 (LIDL), Vilnius. Kartu su grąžinama ar keičiama būtina atsiųsti nustatytos formos prašymą.

Prekės (-ių) grąžinimo/keitimo prašymas (atsisiųsti)

 

Keičiamos ar grąžinamos kokybiškos prekės turi atitikti šiuos kriterijus:

  • prekė negali būti dėvėta ar kitaip naudota, ji turi būti nesugadinta ir nepraradus savo vertės.
  • prekė turi būti pateikta originalioje gamintojo pakuotėje ir nepraradusi prekinės išvaizdos.
  • prekė turi likti su visomis prikabintomis ar priklijuotomis etiketėmis.

EMANDIA internetinės parduotuvės administracija, gavusi keičiamą ar grąžinamą prekę per 5 (penkias) darbo dienas nuo jos grąžinimo dienos, įsipareigoja informuoti klientą, ar prekė atitiko grąžinimo ar keitimo kriterijus. Jei prekė atitinka šiuos kriterijus, mes įsipareigojame pakeisti prekę arba grąžinti už ją sumokėtus pinigus. Pirkėjas gali keisti prekę į tą, kuri einamuoju momentu yra pateikta EMANDIA internetinės parduotuvės asortimente.

Dėmesio: grąžinant ar keičiant kokybiškas ir Pirkėjo užsakymą atitinkančias prekes, prekių pristatymo mokestis Pirkėjui negrąžinamas ir nekompensuojamas.

 

Prekių grąžinimą reglamentuojantys teisės aktai

Prekių grąžinimas galimas ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka.

Tuo atveju, kai prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, Pardavėjas įsipareigoja pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Klientas netinkamos kokybės prekes gali grąžinti per 14 darbo dienų nuo jų pristatymo. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Dėl daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2012 m. kovo mėn. 15 d. LR Ūkio Ministro įsakymu Nr. 4-243“.

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį