Kiekviena moteris nori būti graži, išskirtinė ir kartu jaustis saugi. Savo stilių visos moterys formuoja skirtingai: vienos užsivilkdamos dailesnį rūbą, kitos pasirinkdamos įdomesnį papuošalą, trečios – originalesnį aksesuarą, pavyzdžiui, galvos apdangalą.

Galvos apdangalams dažniausiai keliami du pagrindiniai reikalavimai: patogumas ir apsauga nuo šalčio, vėjo, lietaus, pernelyg kaitrios saulės ar per daug smalsių žvilgsnių. Tinkamai parinktas galvos apdangalas gali tapti ir išskirtine įvaizdžio detale, – ne tik saugančia, bet ir puošiančia moterį, padarančia ją stilinga ir įkvepiančia pasitikėjimo savimi.

UAB „Emandia“ jau kurį laiką gamina bei prekiauja išskirtiniais, kokybiškais, stilingais, patogiais, įvairių raštų, spalvų ir faktūrų galvos apdangalais. Prasidėjo šis šeimos verslas visų pirma dėl noro padėti po chemoterapijos ir kitų ligų plaukų netekusioms moterims jaustis žaviomis ir drauge saugiomis, netrikdomomis aplinkinių žvilgsnių. Idėją prekiauti išskirtiniais galvos apdangalais padiktavo asmeninis poreikis – verslo įkūrėjų artimoje aplinkoje buvo sveikstančių moterų, po sunkios ligos netekusių plaukų, kurioms norėjosi padėti sugrąžinti gyvenimo džiaugsmą. Ilgainiui „Emandia“ tapo didžiausia stilingų galvos apdangalų, skirtų visų pirma dėl ligos plaukų netekusioms moterims, tiekėja Lietuvoje.

Visi šioje elektroninėje parduotuvėje pardavinėjami galvos apdangalai – šaliai, turbanai, kepuraitės ir skarelės – yra labai praktiški. Jie pagaminti iš natūralių, kokybiškų medžiagų, todėl neerzina odos, leidžia jai kvėpuoti, kartu netrukdo ataugti plaukams. Tokie apdangalai yra pasiūti taip, kad neslystų nuo galvos ir galėtų būti dėvimi nuolat.

Kadangi apdangalai atrodo stilingai, yra sukurti iš madingiausių spalvų ir raštų, juos mielai perka bei nešioja ir sveikos moterys. Juk tokie apdangalai leidžia nesunkiai ir ganėtinai nebrangiai suformuoti savitą, originalų įvaizdį ir taip žavėti aplinkinius.

Visos moterys vertos jaustis išskirtinėmis, stilingomis, gražiomis ir saugiomis. „Emandia“ kolektyvas džiaugiasi, kad gali padėti tai įgyvendinti.

 

Naujos paskyros registracija

Jau turite paskyrą?
Log in instead arba Atstatyti slaptažodį